Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Ambasadorė V. Zeitler įteikė skiriamuosius raštus Jo Šviesybei Lichtenšteino princui Aloizui

Sukurta 2016.07.01 / Atnaujinta 2016.11.08 13:34
    Ambasadorė V. Zeitler įteikė skiriamuosius raštus Jo Šviesybei Lichtenšteino princui Aloizui

    Birželio 22 d. Lietuvos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Valentina Zeitler įteikė skiriamuosius raštus Jo Šviesybei Lichtenšteino princui Aloizui.

    Susitikimo metu aptartos Lietuvos ir Lichtenšteino bendradarbiavimo aktualijos, išsamiai kalbėta apie migracijos problemas Europoje ir mūsų šalyje. Princas Aloizas domėjosi regioniniu saugumu, ypatingą dėmesį skirdamas padėčiai Ukrainoje ir Lietuvos santykiams su Rusija.

    Ambasadorė Valentina Zeitler taip pat susitiko su Lichtenšteino Kunigaikštystės užsienio reikalų ministre Aurelia Frik. Ambasadorė padėkojo už iš Europos Sąjungos finansinio mechanizmo socialinei ir ekonominei atskirčiai mažinti, kuriame kaip EFTA šalis dalyvauja ir Lichtenšteinas, Lietuvai skirtus 56 mln. eurų. Ministrė pabrėžė, kad Lichtenšteinas suinteresuotas kuo greičiau pasirašyti su Lietuva sutartį dėl dvigubo apmokestinimo išvengimo ir išreiškė viltį, kad mūsų šalis išbrauks Lichtenšteino Kunigaikštystę iš pelno mokesčio įstatyme numatyto tikslinių teritorijų sąrašo.

    Naujienlaiškio prenumerata