Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

2020-04-01 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė sugriežtino atvykimo į Lietuvą tvarką, tačiau grįžimo kelių dar lieka.

Nuo 2020 m. balandžio 4 d., 00:00 val. skrydžiai keleiviams vežti į ir iš Lietuvos Respublikos  tarptautinių oro uostų vykdomi tik gavus Lietuvos transporto saugos administracijos išduotą atskirą leidimą oro susisiekimui vykdyti pagal susisiekimo ministro pavedimą, atsižvelgiant į užsienio reikalų ministro teikimą. Taip pat  draudžiama į  Lietuvos Respubliką keleiviniais laivais (keltais) gabenti keleivius ir jų lengvuosius asmeninės paskirties automobilius,  išskyrus kelto maršrutą Kylis-Klaipėda-Kylis arba turint Vidaus reikalų ministro ar jo įgalioto asmens leidimą.

Piliečiai, šiuo metu esantys ES, Šengeno erdvės šalyse (taip pat Šveicarijoje) ir Jungtinėje Karalystėje, vis dar turi galimybę grįžti kelto maršrutu Kylis-Klaipėda-Kylis. Kitoms keltų linijoms po balandžio 4 dienos, 00:00 val. į Lietuvą atplaukti nebus leidžiama.

Nuo 2020-04-06 d. NEBELIEKA galimybės grįžti į Lietuvą per Minsko oro uostą tiek jungiamuoju skrydžiu į Vilnių, tiek atskridus į Minsko oro uostą ir toliau tęsiant kelionę antžeminiu keliu Lietuvos sienos link.

Asmenų ir (ar) jų lengvųjų asmeninės paskirties automobilių atvykimas į Lietuvos Respublikos teritoriją nuo balandžio 3 d., 0:00 val. bus leidžiamas tik per šiuos tarptautinius valstybės sienos perėjimo punktus: Kalvarija–Budzisko (tik jau esantiems Lenkijoje), Saločiai–Grenstalė.

Šiuo metu užsienyje esantiems Lietuvos piliečiams primygtinai rekomenduojama likti buvimo šalyje iki karantino pabaigos, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Visi grįžusieji iš užsienio į Lietuvą turės privalomai izoliuotis 14 dienų.

Daugiau informacijos: http://urm.lt/default/lt/naujienos/aktuali-informacija-apie-kelioniu-galimybes-i-lietuva

Konsulinės naujienos » Lietuviai Šveicarijoje »

Nuo 2020-03-16 d. vidurnakčio Šveicarija uždarė išorines sienas. Į Šveicariją gali atvykti tik Šveicarijos piliečiai ir asmenys, turintys leidimus gyventi arba dirbti šalyje. Kitiems piliečiams atvykti nėra leidžiama. Šveicarijos oro uostai dirba įprastu režimu.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Šveicarijoje »
Korona 2.jpg

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos priemonių, nuo 2020 m. kovo 16 d. Lietuvos Respublikos konsulate Ženevoje laikinai teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba. Lankytojų priėmimas dėl dokumentų išdavimo ir kitų konsulinių paslaugų bus atnaujintas po atskiro pranešimo. Sekite informaciją.

Daugiau informacijos apie koronavirusą Lietuvoje:

https://urm.lt/default/en/important-covid19

https://urm.lt/urm-informacija-keliaujantiems

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Šveicarijoje »
Konsulas.jpg

Ciuriche iškilmingai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Šveicarijoje »
Bernas 1.jpg

Lapkričio 30 d., Berne vyko tradicinė lietuviška Advento šventė.

Lietuviai Šveicarijoje »
1.jpg

Rugpjūčio 24 d. Šveicarijoje gyvenantys lietuviai, latviai ir estai minėjo Baltijos kelio 30-metį.

Lietuviai Šveicarijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Liepos 6 d. Lietuvos Respublikos garbės konsulo Michelio Sogny kvietimu Šveicarijos Montreux mieste buvo paminėta Valstybės diena ir „Tautiškos giesmės“ diena.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Šveicarijoje »
Kapela.jpg
Joninių šventė Lozanoje Įkelta2019.06.26

Birželio 22 d., Lozanoje, Ženevos ežero pakrantėje esančiame Bourget parke, prie vaizdingos de Vidy promenados vyko tradicinė Joninių šventė.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Šveicarijoje »
Kukuraitis 06.19.jpg

Birželio 19 d., Ženevoje, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis susitiko su Šveicarijoje gyvenančių lietuvių bendruomene.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Šveicarijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata