Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Berlyne susitiko Lietuvos ir Vokietijos užsienio reikalų ministrai

Sukurta 2019.10.22 / Atnaujinta 2019.10.22 17:06
   Berlyne susitiko Lietuvos ir Vokietijos užsienio reikalų ministrai
   Berlyne susitiko Lietuvos ir Vokietijos užsienio reikalų ministrai

   Spalio 22 dieną ministras Linas Linkevičius Berlyne susitiko su Vokietijos užsienio reikalų ministru Heiko Maasu.

   „Vokietija vadovauja priešakinių pajėgų batalionui Lietuvoje, dešimt kartų dalyvavo oro policijos misijoje – mes tai ypač vertiname, nes tai didina ne tik Lietuvos, bet ir viso Baltijos regiono saugumą”, – sakė L. Linkevičius.

   Susitikimo metu ministras pabrėžė, kad Vokietijos vaidmuo ypač svarbus ne tik užtikrinant Baltijos valstybių saugumą, bet ir išsaugant transatlantinius santykius nūdienos politinių iššūkių akivaizdoje.

   Ministrų pokalbyje taip pat buvo aptarti aktualūs dvišalio bendradarbiavimo, Astravo atominės elektrinės saugumo klausimai, santykiai su Baltarusija bei Rusija, tolesnė pagalba Ukrainai jos reformų kelyje. Taip pat apsikeista nuomonėmis dėl situacijos Sirijoje bei Brexit.

   L. Linkevičius pakvietė H. Maasą atvykti į Lietuvą.

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Berlyne taip pat atidarė parodą „Smart Country Convention“. Šiemet Lietuva yra šios parodos šalis partnerė. Nacionaliniame stende išmaniuosius sprendimus pristato 15 Lietuvos informacinių technologijų bendrovių.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Gegužės 27 dieną Vyriausybė pritarė Užsienio reikalų ministerijos siūlymui atnaujinti oro susisiekimą tarp Lietuvos ir Vokietijos bei Nyderlandų Karalystės.

   Konsulinės naujienos »
   Copy of Your paragraph text (3).png

   Pateikiame aktualiausią informaciją apie galimybes sugrįžti į Lietuvą, atnaujintą balandžio 2 d.

   Konsulinės naujienos » Naujienos »
   93214_8354f7891af1cde50138a4f0d928583f.png

   Užsienio reikalų ministerija atnaujino kelionių rekomendacijas dėl Ispanijos, Prancūzijos ir Vokietijos: sparčiai plintant koronavirusui, rekomenduojame atsisakyti nebūtinų kelionių į šias šalis. Jei vykti yra būtina, rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus.

   Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »

   Vasario 15 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Vasario 16-osios gimnazijoje Hiutenfelde (Vokietijoje). Ministras dalyvaus renginyje, skirtame Vasario 16-ajai ir gimnazijos jubiliejui paminėti.

   Užsienio lietuviai »

   Vasario 14 dieną ministras Linas Linkevičius dalyvaus tarptautinėje Miuncheno saugumo konferencijoje Vokietijoje.

   Daugiašaliai santykiai »