Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Ministras G.Landsbergis susitiko su Irako URM - Copyright@European Union (2).jpg

Birželio 21 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų taryboje Liuksemburge su kolegomis ministrais aptarė nelegalios migracijos į Lietuvą klausimą. Dvišalio susitikimo metu ministras G. Landsbergis apie situaciją Lietuvos pasienyje kalbėjosi ir su Irako užsienio reikalų ministru Fuadu Husseinu.

Dvišaliai santykiai » Daugiašaliai santykiai »

Birželio 21 dieną Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Ramūnas Misiulis įteikė skiriamuosius raštus Vokietijos Federaliniam Prezidentui Frankui Walteriui Steinmeierui.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

Birželio 20 dieną Armėnijoje įvyko išankstiniai rinkimai į Nacionalinį Susirinkimą. Sveikiname Armėnijos piliečius, pasinaudojusius savo balso teise ir aktyviai dalyvavusius parlamento rinkimuose.

Dvišaliai santykiai »

Birželio 16 dieną į Užsienio reikalų ministeriją iškviestas Rusijos ambasados atstovas, kuriam buvo išreikštas protestas dėl Lietuvos valstybės sienos pažeidimo.

Dvišaliai santykiai »
DSC_5154.jpg

Birželio 15 dieną vyko ministro Gabrieliaus Landsbergio ir Lietuvoje viešinčio Graikijos užsienio reikalų ministro Nikos Dendias susitikimas.

Dvišaliai santykiai »

Birželio 14 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas susitiko su JAV Valstybės departamento specialiąja atstove Holokausto atminties klausimais Cherrie Daniels ir Amerikos paveldo užsienyje išsaugojimo komisijos pirmininku Paulu Packeriu. 

Dvišaliai santykiai »
DSC_5023.jpg

Birželio 14 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Vilniuje susitiko su Prancūzijos Nacionalinės asamblėjos Užsienio reikalų komiteto nariais Frederiku Peti (Frédéric Petit) ir Žan-Mišeliu Kleman (Jean-Michel Clément).

Dvišaliai santykiai »

Birželio 15 dieną į Lietuvą su darbo vizitu atvyksta Graikijos užsienio reikalų ministras Nikos Dendias. Graikijos ministras mūsų šalyje viešės užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio kvietimu.

Dvišaliai santykiai »
GK_Luckas1.jpg

Birželio 11 d. Ukrainos Voluinės srities Lucko mieste oficialiai atidarytas Lietuvos Respublikos garbės konsulatas. Per iškilmingą atidarymą Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas pasveikino Serhijų Martyniaką pradėjus eiti Lietuvos garbės konsulo Lucke pareigas.

Konsulinės naujienos » Dvišaliai santykiai »
M. ADOMENAS.jpg

Birželio 10 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas vizito Kijeve (Ukraina) metu susitiko su Ukrainos prezidento patarėju Ihoru Zhovkva ir užsienio reikalų ministro pavaduotoju Vasylu Bodnaru.

Dvišaliai santykiai »
angola.png

Birželio 10 dieną Varšuvoje (Lenkijoje) reziduojantis Angolos ambasadorius Feliciano Antonio dos Santos pristatė skiriamųjų raštų kopijas Užsienio reikalų ministerijos Valstybinio ir diplomatinio protokolo departamento direktoriui Neilui Tankevičiui. Tai jau penktasis Lietuvai paskirtas Angolos ambasadorius.

Dvišaliai santykiai »
Su A. Jadou.jpg

Birželio 9 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis su Palestinos užsienio reikalų viceministre Amal Jadou aptarė dvišalį bendradarbiavimą.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
DSC_3702.jpg

Birželio 8 dieną Hagoje (Nyderlanduose) reziduojantis Ruandos ambasadorius Olivier Jean Patrick Nduhungirehe pristatė skiriamųjų raštų kopijas Užsienio reikalų ministerijos (URM) Valstybinio ir diplomatinio protokolo departamento direktoriui Neilui Tankevičiui. Tai antrasis Ruandos ambasadorius, skiriamas Lietuvai.

Dvišaliai santykiai »
Uzbekistanas7.jpg

Birželio 8 dieną vykusiame nuotoliniame užsienio reikalų viceministro Manto Adomėno susitikime su Uzbekistano kolega Gayratu Fazilovu aptartas dvišalis politinis ir ekonominis bendradarbiavimas, buvo planuojami aukšto lygio vizitai ir dvišalių formatų susitikimai. Viceministras M. Adomėnas perdavė kvietimą Uzbekistano užsienio reikalų ministrui Abdulazizui Kamilovui atvykti su vizitu į Lietuvą.

Dvišaliai santykiai »
4.jpg

Birželio 7 dieną užsienio reikalų ministras G. Landsbergis lankėsi Seinuose (Lenkijoje), kur susitiko su Lenkijos lietuvių organizacijų, švietimo ir kultūros įstaigų vadovais. Susitikimo metu Lenkijos lietuviai įvardijo aktualiausias problemas, susijusias su lituanistiniu švietimu – lietuviškų mokyklų skaičiaus mažėjimą, kokybiškų vadovėlių lietuvių kalba trūkumą, nepakankamą švietimo įstaigų finansavimą.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
Daugiau naujienų