Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras Linas Linkevičius pasveikino naujai paskirtą Čekijos diplomatijos vadovą

Sukurta 2018.07.12 / Atnaujinta 2018.07.12 16:50
  Ministras Linas Linkevičius pasveikino naujai paskirtą Čekijos diplomatijos vadovą

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 12 dieną pasveikino naująjį  Čekijos vicepremjerą ir vidaus reikalų ministrą, kuriam pavesta vadovauti užsienio reikalų ministerijai, Janą Hamáčeką.

  Ministras pažymėjo gerus Lietuvos ir Čekijos dvišalius santykius, abipusiai naudingą bendradarbiavimą daugiašaliais klausimais ir išreiškė viltį, jog šie ryšiai tarp mūsų valstybių plėsis ir ateityje.

  „Labai vertiname Čekijos indėlį į Baltijos šalių regiono saugumą.  Šiandien, kai susiduriame su grėsmę mūsų regione keliančiais iššūkiais, esame dėkingi už Čekijos solidarumą ir jos karių misijos NATO priešakinėse pajėgose Lietuvoje pratęsimą iki 2019 metų pabaigos, o taip pat už Čekijos karinių oro pajėgų delegavimą į Lietuvą 2019 metais dalyvauti NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse“,  – rašoma ministro sveikinimo laiške.

  Liepos 11 dieną Čekijos parlamentas patvirtino mažumos vyriausybę, vadovaujamą ministro pirmininko Andrejaus Babišo.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Čekija.jpg

  Vasario 1 dieną Prahoje įvyko iškilminga Čekijos karių pamainos, grįžusios iš Lietuvoje dislokuotų NATO Priešakinių pajėgų, rikiuotė.

  NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »
  87870_caf4206bedda4a4092cb852008cee80b.jpg

  Prahos Karolio universitete, minint prieš penkiasdešimt metų susideginusio, prieš sovietinę okupaciją kovojusio čeko Jano Palacho atminimą, surengta konferencija, skirta jam ir kitiems „gyviesiems fakelams“, tarp jų buvo pristatytas ir Romas Kalanta.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išreiškė užuojautą Čekijos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrams  dėl Čekijos anglies kasykloje ketvirtadienį  įvykusio sprogimo, nusinešusio Čekijos ir Lenkijos piliečių gyvybes. Ministras palinkėjo stiprybės aukų artimiesiems, o sužeistiesiems – greičiau pasveikti.

  Naujienos »
  1.jpg

  Lapkričio 8 dieną Moravijos sostinėje bendru Brno filharmonijos ir Lietuvos ambasados Prahoje renginiu buvo užbaigtas beveik metus Čekijoje trukęs Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui skirtų renginių ciklas.

  Atstovybių naujienos »
  Ministras Linkevicius susitinka su Cekijos ambasadoriumi.jpg

  Lapkričio 6 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Čekijos  ambasadoriumi Vítu Korseltu, kuris spalio 15 dieną įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Dvišaliai santykiai »
  Cekija3.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Čekiją Nacionalinės dienos – nepriklausomos Čekoslovakijos Respublikos paskelbimo šimtmečio proga.

  Taip pat ministras L. Linkevičiaus pasveikino Čekijos kariuomenės karius, šiuo metu užtikrinančius regiono saugumą Lietuvoje dislokuotame NATO priešakinių pajėgų batalione.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata