Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Šanchajus vis plačiau atveria duris bendradarbiavimui ir mainams su Lietuva

Sukurta 2017.06.01 / Atnaujinta 2017.06.01 09:04
  Šanchajus vis plačiau atveria duris bendradarbiavimui ir mainams su Lietuva

  Šanchajuje gegužės  30–31 dienomis lankėsi Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė. Susitikimuose su Šanchajaus vicemeru, Jiading rajono meru, asocijuotų verslo organizacijų vadovais aptarti Šanchajaus verslo delegacijos planai apsilankyti Lietuvoje šių metų rugsėjo mėnesį.

  I. Marčiulionytė ragino Šanchajaus verslininkus investuoti Lietuvoje. „Šiuo metu dvišalė prekyba plečiasi, tačiau tikimės daugiau investicijų iš Kinijos“, – sakė ambasadorė.

  Pasak Šanchajaus asocijuotų verslo organizacijų vadovų, Lietuvos prioritetiniai sektoriai – gyvybės mokslai, aukštosios technologijos, lazeriai – atitinka Šanchajaus ekonominės plėtros kryptis, tik vietos verslininkams vis dar trūksta informacijos apie verslo sąlygas Lietuvoje.

  „Tikimės, kad Šanchajaus savivaldybės organizuojama verslo ir kultūros misija „Shanghai Sail“ duos realų postūmį Šanchajaus ir Lietuvos bendradarbiavimui“, – sakė Šanchajaus vicemeras Xu Kunling.

  Susitikimuose taip pat aptarta Kauno ir Šanchajaus miestų susigiminiavimo galimybė.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Balandžio 16 dieną Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė dalyvavo Kinijos ir šešiolikos Centrinės bei Rytų Europos valstybių (vadinamojo 16+1 formato) darbo susitikime, kuriame pabrėžė, kad Lietuva siekia nuoseklaus ir gilesnio bendradarbiavimo su Kinija įvairiose srityse.

  Dvišaliai santykiai »
  amm1.jpg

  Kovo 22 dieną Pekine Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Lietuvos ambasada surengė lazerių šou, Naujų idėjų kamerinio orkestro (NIKO) koncertą, Kinijoje vykusių Lietuvos spektaklių, koncertų plakatų ir krepšinio nuotraukų parodą.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_1753.jpg

  Kovo 19-20 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Guandongo provincijoje.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_20180309_SandongasKinija.jpg

  Kovo 8-9 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Kinijos Šandongo provincijos sostinėje Džinane.

  Atstovybių naujienos »
  tomas_razmus-7403.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 28 dieną susitiko su naujuoju Kinijos  ambasadoriumi Shen Zhifei. Nuo diplomatinių santykių užmezgimo tarp Lietuvos ir Kinijos tai yra jau dešimtasis Kinijos ambasadorius Lietuvoje.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-2393.JPG

  2018 metų sausio 4 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su savo kadenciją Lietuvoje baigiančiu Kinijos ambasadoriumi Wei Ruixing. Ministras padėkojo ambasadoriui už jo darbą Lietuvoje plėtojant ir stiprinant abiejų šalių santykius.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata