Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministerijos komentaras dėl visuomenę klaidinančios informacijos

Sukurta 2018.03.06 / Atnaujinta 2018.03.06 18:01

Kovo 6 dieną ELTA paskelbtame straipsnyje „Siūloma pagalvoti ir apie strateginės komunikacijos programas Lietuvos universitetuose“ pateikta visuomenę klaidinanti ir tikrovės neatitinkanti informacija, susijusi su Strateginės komunikacijos skyriumi Užsienio reikalų ministerijoje.

Straipsnyje cituojamas Lietuvos Respublikos Seimo narys Žygimantas Pavilionis teigia, kad „vykdant optimizacijos procesą, <...> Strateginės komunikacijos skyrius Užsienio reikalų ministerijoje buvo panaikintas“. Atkreipiame dėmesį, kad tokia informacija neatitinka tikrovės. Siekiant efektyviau įgyvendinti prioritetinius užsienio politikos tikslus ir stiprinti vieningą Užsienio reikalų ministerijos komunikaciją,  Strateginės komunikacijos skyrius buvo prijungtas prie Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
family photo.jpg

Birželio 6-7 dienomis Vilniaus Rotušėje diskutavę Venecijos klubo vienijami Europos Sąjungos komunikacijos pareigūnai ir ekspertai priėmė „Vilniaus deklaraciją”, kuria sutarė plėtoti bendradarbiavimą, keistis gerąja praktika ir stiprinti gebėjimus siekiant didinti visuomenės atsparumą dezinformacijai ir propagandai skaitmeninėje erdvėje.

Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
tomas_razmus-3294.JPG

Birželio 7 diena užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Vilniuje prasidėjusio neformalaus aukščiausio lygio Europos Sąjungos valstybių narių ir institucijų viešųjų ryšių pareigūnus ir komunikacijos ekspertus vienijančio „Venecijos klubo“ susitikimo dalyvius.

Europos Sąjunga »
venecijos cl logoa.jpg

Birželio 7-8 dienomis Vilniuje vyks neformalaus aukščiausio lygio Europos Sąjungos (ES) valstybių narių ir institucijų viešųjų ryšių pareigūnus ir komunikacijos ekspertus vienijančio „Venecijos klubo“ susitikimas. Užsienio reikalų ministerijos organizuojamame susitikime sveikinimo žodį dalyviams tars ministras Linas Linkevičius.

Europos Sąjunga »

Naujienlaiškio prenumerata