Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius Mumbajuje pristatė Klaipėdos uosto galimybes

Sukurta 2017.10.10 / Atnaujinta 2017.10.10 10:22

Tęsdamas vizitą Indijoje Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius spalio 10 dieną Mumbajuje susitiko su stambiausiomis Indijos ir tarptautinėmis logistikos ir transporto kompanijomis ir pristatė Klaipėdos jūrų uosto galimybes.

„Klaipėda – šiauriausias neužšąlantis Baltijos uostas, o geografinė Lietuvos padėtis suteikia unikalių galimybių vežti krovinius įvairiomis kryptimis“, – Mumbajaus verslininkams sakė L. Linkevičius.

Maharaštra – ekonomiškai pajėgiausia Indijos valstija, o jos sostinė Mumbajus – turtingiausias ir labiausiai kosmopolitiškas miestas, turintis daugiau nei 20 milijonų gyventojų.

Vakare ministras L. Linkevičius klausysis Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro koncerto. Šis iškilmingas pasirodymas, į kurį atvyksta ir Indijos išorinių reikalų ministerijos valstybės ministras M. J.  Akbaras, Mumbajaus Vaizduojamųjų menų nacionaliniame centre rengiamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga.

 Šiemet minimos ir 25-osios Lietuvos ir Indijos diplomatinių santykių užmezgimo metinės.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Simtmecio priemimas Indijoje 06.jpg

Vasario 1 dieną Delyje, Indijoje, vyko atkurtos Lietuvos šimtmečio renginys, į kurį susirinko Indijos vyriausybės, verslo, kultūros ir žiniasklaidos atstovai, užsienio šalių diplomatai, Indijoje gyvenantys ir dirbantys lietuviai.

Atstovybių naujienos »

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius spalio 9-10 dienomis lankysis Indijos Respublikoje. Į Delį ir Mumbajų Lietuvos diplomatijos vadovas vyksta Indijos išorinių santykių ministrės Sushmos Swaraj kvietimu.

Dvišaliai santykiai »

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha su šių šalių nacionalinėmis šventėmis.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
34753157361_3318415013_k.jpg

Gegužės 25 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Vilniuje viešinčiu Indijos išorinių reikalų valstybės ministru Mobasharu Jawedu Akbaru. Kalbėta apie galimybes stiprinti dvišalius politikos, ekonomikos ir kultūros santykius, aptartos tarptautinės aktualijos.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata