Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras D. Skusevičius susitiko su Sakartvelo parlamentarais

Sukurta 2018.09.17 / Atnaujinta 2018.09.17 15:13
  Viceministras D. Skusevičius susitiko su Sakartvelo parlamentarais

  Rugsėjo 17 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius su Lietuvoje viešinčia Sakartvelo (Gruzijos) parlamento delegacija aptarė Sakartvelo pažangą siekiant integracijos į Europos Sąjungą ir NATO, atkreipė dėmesį į parlamento vaidmenį įgyvendinant būtinas reformas.

  „Sakartvelo lyderystė tarp Rytų partnerystės šalių nekelia abejonių, tačiau labai svarbu reformas tęsti siekiant tinkamai pasirengti narystei ES ir NATO“, – pokalbyje akcentavo Lietuvos užsienio reikalų viceministras. Jis taip pat siūlė Sakartvelui aktyviau koordinuoti savo veiksmus su kitomis Asociacijos sutartis su ES pasirašiusiomis Rytų partnerėmis – Moldova ir Ukraina.

  Sakartvelo parlamentarai pabrėžė didėjantį įstatymų leidžiamosios valdžios vaidmenį nuo lapkričio įsigaliojus naujajai šalies konstitucijai ir Sakartvelui tapus parlamentine respublika. Delegacijos nariai akcentavo, kad europinei ir euroatlantinei integracijai svarbiems teisės aktams parlamente skiriamas didelis dėmesys, taip pat dėkojo Lietuvai už nuolatinę paramą siekiant strateginių Sakartvelo tikslų.

  Šeši Sakartvelo parlamento nariai lankosi Vilniuje su pažintiniu vizitu pagal Lietuvos Seimo ir Tarptautinio respublikonų instituto bendradarbiavimo sutartį siekiant perduoti Lietuvos demokratinių reformų ir euroatlantinės integracijos patirtį ES Rytų partnerystės šalių parlamentų nariams.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_5494.jpg

  Spalio 15 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo ES ir Rytų partnerystės šalių (ES28+6) užsienio reikalų ministrų susitikime Liuksemburge.

  Daugiašaliai santykiai »

  Užsienio reikalų ministerijos politikos direktorė Asta Skaisgirytė spalio 8 dieną Romoje vykusiame Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) politikos direktorių susitikime paragino susitelkti ties konfliktų sprendimu ir ypač stiprinti pastangas siekiant sustabdyti Rusijos agresiją prieš Ukrainą ir Sakartvelą.

  Daugiašaliai santykiai »
  Su Radviliskio meru.JPG

  Lietuvos ambasadorius Sakartvele Giedrius Puodžiūnas šį savaitgalį vykusios Chašurio miesto šventės metu už išskirtinę Lietuvos ambasados partnerystę, bendrų projektų inicijavimą ir įgyvendinimą paskelbtas miesto garbės piliečiu.

  Dvišaliai santykiai »
  ministras Tbilisyje.JPG

  Rugsėjo 11 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo tarptautinėje Tbilisio konferencijoje, kur su Floridos tarptautinio universiteto atstovu Davidu Krameriu bei kitais į renginį atvykusiais politikais ir ekspertais diskutavo apie Europos saugumą.

  Dvišaliai santykiai »

  Rugsėjo 10-12 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Sakartvele (Gruzijoje), kur dalyvaus tarptautinėje Tbilisio konferencijoje ir susitiks su aukščiausiais šalies pareigūnais.

  Dvišaliai santykiai »
  linija.jpg

  Rugpjūčio 6-7 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Lenkijos ir Latvijos užsienio reikalų ministrais Jaceku Czaputowicziumi ir Edgaru Rinkevičiumi bei Ukrainos vicepremjeru Pavlo Rozenko lankosi Sakartvele (Gruzijoje), kur mini dešimtąsias Rusijos agresijos prieš Sakartvelą metines. 

  Ministerijos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata