Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Bolivijoje

Sukurta 2020.02.12 / Atnaujinta 2020.02.12 16:18

Skelbiama trijų ilgalaikių ir keturių trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Bolivijoje (pridedama). Europos Komisija numato išsiųsti 30 ilgalaikių ir 60 trumpalaikių stebėtojų.

Ilgalaikių rinkimų stebėtojų misija

Atvykimas į šalį planuojamas: 2020 m. kovo 29 d. iki 2020 m. liepos 22 d.

Trumpalaikių rinkimų stebėtojų misija

Atvykimas į šalį planuojamas: 2020 m. balandžio 26 d. iki 2020 m. gegužės 7 d. ir nuo 2020 m. birželio 8 d. iki 2020 m. birželio 18 d. (2 ratas).

Ilgalaikiams ir trumpalaikiams stebėtojams keliami reikalavimai nurodyti priede. Asmenys, pageidaujantys dalyvauti rinkimų stebėjimo misijoje, privalo būti Delegavimo rezerve ir užsiregistravę EK rinkimų stebėjimo duomenų bazėje.

Asmenys, atitinkantys keliamus reikalavimus ir galintys nurodytomis dienomis dalyvauti ES rinkimų stebėjimo misijoje Bolivijoje, privalo iki 2020 m. vasario 25 d. 17:00 (Lietuvos laiku) elektroniniu paštu [email protected] (tema: ES rinkimų stebėjimo misija Bolivijoje) atsiųsti Užsienio reikalų ministerijai adresuotą prašymą dalyvauti atrankoje (pridedama), nepriekaištingos reputacijos formą (pridedama), gyvenimo aprašymą (Europass CV) ir motyvacijos laišką lietuvių kalba (ne daugiau kaip 1 lapą), pasirašytą pretendento ir laisvos formos pareiškimą, kad pretendentas teisės eiti pareigas, tokias pačias kaip priimančioje institucijoje, į kurias jis pretenduoja, nėra atėmęs teismas; nėra teismo pripažintas neveiksniu, darbo arba teisinių santykių srityje. Atrankos iš delegavimo rezervo komisijos posėdis planuojamas 2020 m. vasario 27 d.

 

Galutinę atranką į rinkimų stebėjimo misiją vykdys EK. Daugiau informacijos apie ES rinkimų stebėjimo misijas galima rasti interneto svetainėje:  

http://ec.europa.eu/dgs/fpi/announcements/jobs_en.htm;