Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Dėl kelionių į Šveicariją

Sukurta 2022.06.14 / Atnaujinta 2022.06.14 09:23

Prieš kelionę į Šveicariją rekomenduojame Šveicarijos federalinės Visuomenės sveikatos tarnybos (Swiss Federal Office of Public Health) tinklapyje atidžiai susipažinti su nuolat atnaujinama informacija keliautojams: https://www.bag.admin.ch/bag/en/home/krankheiten/ausbrueche-epidemien-pandemien/aktuelle-ausbrueche-epidemien/novel-cov/empfehlungen-fuer-reisende/quarantaene-einreisende.html  

Į Šveicariją visų rūšių transporto priemonėmis atvykstantiems keliautojams nereikia pateikti persirgimą COVID-19 liga ar pasiskiepijimą nuo COVID-19 ligos įrodančių dokumentų (sertifikatų), neigiamo PGR-testo ar greitojo antigenų testo, taip pat nereikia pildyti elektroninės keliautojo anketos. Nuo balandžio 1 d. šalyje panaikinta prievolė dėvėti kaukes viešajame transporte ir sveikatos priežiūros įstaigose, taip pat nelieka reikalavimo izoliuotis COVID-19 liga susirgusiems asmenims.

Papildoma informacija apie karantino lengvinimo etapus ir atvykimą į Šveicariją taip pat teikiama bendrame Šveicarijos valstybės institucijų tinklapyje www.ch.ch (anglų, vokiečių, prancūzų, italų kalbomis).

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha