Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Dėl kelionių į Šveicariją

Sukurta 2021.11.29 / Atnaujinta 2021.12.05 16:18

Plintant naujai omikron viruso atmainai, prieš kelionę į Šveicariją rekomenduojame Šveicarijos federalinės Visuomenės sveikatos tarnybos (Swiss Federal Office of Public Health) tinklapyje atidžiai susipažinti su nuolat atnaujinama informacija ir taikomais apribojimais keliautojams: https://www.bag.admin.ch/bag/en/home/krankheiten/ausbrueche-epidemien-pandemien/aktuelle-ausbrueche-epidemien/novel-cov/empfehlungen-fuer-reisende/quarantaene-einreisende.html  

Visiems keliautojams (nuo 16 m. amžiaus), atvykstantiems į Šveicariją, taip pat persirgusiems COVID-19 liga ar pilnai pasiskiepijusiems asmenims prieš įlaipinimą privaloma pateikti neigiamą PCR-testą (galiojantį ne ilgiau kaip 72 val.) ir užpildyti elektroninę keliautojo anketą https://swissplf.admin.ch/formular. Praėjus 4-7 dienoms nuo atvykimo į Šveicariją, iš užsienio atvykę vyresni nei 16 m. asmenys privalo atlikti pakartotinį PCR arba antigenų testą ir apie jo rezultatą informuoti atitinkamo Šveicarijos kantono sveikatos priežiūros tarnybą. Už vengimą pildyti keliautojo anketą asmenims gali būti skiriama 100 CHF, o atlikti pakartotiną testą – 200 CHF bauda. Reikalavimas atlikti PCR testą ir pildyti keliautojo anketą taikomas atvykstantiems į Šveicariją visų rūšių transporto priemonėmis.

Svarbiausia informacija apie Šveicarijoje taikomus apribojimus keliaujantiems, jų galiojimą ar lengvinimą teikiama Šveicarijos federalinės Visuomenės sveikatos tarnybos (Swiss Federal Office of Public Health) tinklapyje:

https://www.bag.admin.ch/bag/en/home/krankheiten/ausbrueche-epidemien-pandemien/aktuelle-ausbrueche-epidemien/novel-cov.html

(anglų, vokiečių, prancūzų, italų kalbomis)

Papildoma informacija apie karantino lengvinimo etapus ir atvykimą į Šveicariją teikiama bendrame Šveicarijos valstybės institucijų tinklapyje www.ch.ch (anglų, vokiečių, prancūzų, italų kalbomis)

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha